KONTAKTA OSS!

Vill du veta mer eller har frågor om Exclusive

Skicka ett mail till exclusive@roglebk.se

eller kontakta

Mats Ridderborg, Företagsförsäljning
E-post: mats.ridderborg@roglebk.se
Tel: 0722 37 86 25
Alen Bibic, Företagsförsäljning
E-post: alen.bibic@roglebk.se
Tel: 070 7823991

Frida Granflo, Företagsförsäljning
E-post: frida.granflo@roglebk.se
Tel: 070 644 25 64
Christian Sandell, Försäljningschef
E-post: christian.sandell@roglebk.se
Tel: 0706-17 01 17

Kari Litmanen, Kommersiell chef
E-post: kari.litmanen@roglebk.se
Tel: 0733-66 31 33